Włącz wersję graficzną

Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Informacje pedagoga szkolnego i Informacje doradcy zawodowego

  Szkolny Zespół Wokalno-Instrumentalny Genius LOci

  Sprawdź szybko

  Zastępstwa
  Zastępstwa
  zobacz
  Matura 2020
  Informacje
  zobacz
  Kontakt
  Zapraszamy do kontaktu
  zobacz
  Patronaty
  Wspierają nas
  zobacz

  Szkolny Zespół Wokalno-Instrumentalny Genius LOci

  INFORMACJE Z ŻYCIA ZESPOŁU

   

  Współorganizujemy V Dni Nowego Portu! Nasz Zespół Wokalno-Instrumentalny "Genius LOci" prowadzony przez P. Wiktorię Batarowską i P. Piotra Krysztofiaka wykonał największe hity muzyki rozrywkowej. W tym roku impreza plenerowa przebiegała pod hasłem " Senior z pasją" i odbyła się 8 września na Placu Gustkowicza. Nasza szkoła jak co roku aktywnie uczestniczyła w tym wydarzeniu. Przecież jak Nowy Por,t to nie może zabraknąć Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5!

   

   

  Dnia 27 maja Zespół Wokalno-Instrumentalny Genius LOci miał przyjemność uczestniczyć w prestiżowym Wydarzeniu - Wernisażu Wojciecha Łazarka! Zespół wykonał największe przeboje o tematyce sportowej - "A mój chłopak piłkę kopie", "We are the champions", "Entliczek pentliczek" etc. Uroczystość odbyła się na terenie Zespołu Szkół Morskich. Dziękujemy za zaproszenie i polecamy się na przyszłość :)

   

   

  5 kwietnia Dzień Otwarty w 4LO!!! Było muzycznie :)

   

   

  Dnia 21 marca w Galerii Metropolia nasza Szkoła uczestniczyła w Flash-Mobie! Zespół wykonał największe przeboje muzyki rozrywkowej. Było muzycznie i wesoło.

   

   

  Pierwszy Dzień wiosny przywitaliśmy muzycznie. Podczas dzisiejszego koncertu Zespołu zostały wykonane największe przeboje muzyki jazzowej, filmowej i pop. Publiczność bardzo gorąco przywitała wykonawców. Nie obeszło się też bez niespodzianek i opowieściach o muzycznym wyjeździe do Kaluningradu.

   

   

  Nasza pierwsza wycieczka muzyczna za granicę - do Rosji! W dniach 18-20 marca odwiedziliśmy Kaliningrad, biorąc udział w Międzynarodowym Konkursie Muzycznym. Wróciliśmy z sukcesem jako laureaci - otrzymaliśmy Dyplom za wysoką kulturę wykonania w kategorii "Zespoły Wokalne", a Prowadząca Zespół - Pani Wiktoria Batarowska - Podziękowanie za przygotowanie naszego Zespołu! To był bardzo udany wyjazd!:))

   

   

   

  Dnia 28 lutego uczestnicy Zespołu mieli okazję zaśpiewać kilka przebojów podczas promocji naszego LO na targach. Z całą pewnością zwracaliśmy na siebie uwagę, a publiczność śpiewała razem z nami!

   

   

  Kalendarz

  Konkursy

  Zgłoś się do konkursu szkolnego !

  Przepraszamy, obecnie nie jest prowadzony żaden konkurs.

  Więcej informacji

  Ankiety

  Weź udział w jednej z ankiet szkolnych ! Twoja opinia jest bardzo ważna !

  Przepraszamy, obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta.

  Więcej informacji

  Klasy

  Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco!

  Więcej informacji
  Adres

  80-546 Gdańsk - Nowy Port

  ul. Na Zaspę 31a

  Bądź z nami